Alışveriş merkezimiz her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
10 BURDA AVM

10 Burda, Balıkesir ve civarındaki ziyaretçilerin, modadan lezzete, eğlenceden ev dekorasyonuna kadar pek çok konudaki farklı ihtiyaçlarına cevap veren marka karması, Balıkesir şehir merkezine ilk kez getirdiği global ve ulusal markaları, eşşiz mimari yapısı, kolay ulaşılabilirliği, Balıkesir Üniversitesi’ne yakın mesafedeki konumu ve benzersiz içeriklere sahip sosyal medya platformuyla öne çıkıyor. 7 salonu ile şehrin en konforlu sineması ve tek bowling salonuna sahip olması 10 Burda’yı Balıkesirliler için vazgeçilmez kılıyor.

Esas 10 Burda, Balıkesir'in lüks konut projelerinin yer aldığı, sürekli gelişen Altıeylül ilçesinde, İzmir Yolu ile Balıkesir Üniversitesi'nin Çağış Kampüs yolu üzerinde konumlanmıştır. Balıkesir’in alışveriş, eğlence, yaşam ve buluşma noktası olan 10 Burda, şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. 

 

ESAS GAYRİMENKUL

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 945 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.